10 قدم برای تبدیل شدن به یک طراح فریلنسر موفق

تبدیل شدن به یک طراح گرافیک فریلنسر کار ساده ای نیست اما ارزش تلاشی که میکنید را دارد. به عنوان یک طراح مستقل وقتتان در اختیار خودتان است. میتوانید بر روی پروژه هایی که به آنها علاقه دارید کار کنید. و خودتان رئیس خودتان هستید!

این مقاله به مواردی که شما برای تبدیل شدن به یک طراح گرافیکی فریلنسر نیاز داریداشاره می کند. اگر شما هنوز یک طراح نیستید ، تبدیل شدن به یک طراح گرافیک فریلنسر زمان بیشتری می برد زیرا شما باید ابتدا نحوه کار طراحی را یاد بگیرید و پس از آن می توانید یاد بگیرید که چگونه یک کسب و کار طراحی گرافیک را شروع کنید. اگر برای یادگیری طراحی به مدرسه نرفته اید یا هرگز کار طراحی گرافیکی انجام نداده اید ، می توانید با ثبت نام در دوره های طراحی در سایت هایی مانند Udemy ، به خودتان آموزش دهید یا می توانید گزینه های سنتی آموزش طراحی را جستجو کنید.

  1. اولین مشتری خود را پیدا کنید
    اگر می خواهید بیاموزید که چگونه یک طراح گرافیک مستقل شوید که در واقع کار خود را ادامه می دهد – به جای اینکه به کار روزانه خود برگردید – مهمترین وظیفه در دست داشتن اولین مشتری های شما است.

چرا؟ اگر مشتری ندارید ، تجارت ندارید. و اگر مشاغلی ندارید، به یک طراح گرافیک مستقل تبدیل نشده اید. شما فقط یک سرگرمی هستید.

تعداد زیادی از طراحان گرافیک مستقل وقت خود را برای ساختن نمونه کارها ، نام تجاری ، طراحی فاکتورهای خود و انجام کارهای دیگری از دست می دهند که در نهایت به شما کمک نمی کند یک طراح گرافیک مستقل شوید.

دریافت اولین مشتری های طراحی گرافیک مستقل به شما اعتماد به نفس ، حرکت و کششی می بخشد که می توانید از آن سریعتر به یک طراح مستقل تبدیل شوید.

چندین روش وجود دارد که یک طراح گرافیک مستقل می تواند اولین مشتری خود را پیدا کند ، اما پس از بیش از یک دهه کار منظم با طراحان ، در اینجا دو سریع ترین (و موثرترین روش) وجود دارد که یک طراح مستقل می تواند مشتری پیدا کند:

جستجوی مشاغل آسان در سایت های شغل آزاد
صدها سایت شغل آزاد وجود دارد که در آنها می توانید کارهای طراحی آزاد را پیدا کنید. (این لیست فعلی بهترین ها است.)

یافتن چند شغل میوه کم آویز ، شما را در مسیر تبدیل شدن به یک طراح گرافیک مستقل شروع می کند. سایتهایی مانند Fiverr بردهای سریع با دستمزد پایین را ارائه می دهند (اگرچه یک استراتژی طولانی مدت نیست) و بازارهایی مانند Upwork ثبات بیشتری دارند.

اگر در حال کار بر روی چگونگی تبدیل شدن به یک طراح گرافیک مستقل در هنگام کار روزمره هستید ، ممکن است بخواهید با سرمایه گذاری در چیزی مانند SolidGigs که در آن شکار مشتری را برای شما انجام می دهند ، در وقت خود صرفه جویی کنید.

به شبکه شخصی خود ضربه بزنید
اگر مدتی مشغول کار روی میز هستید یا چند سال دانشجو بوده اید ، احتمالاً یک شبکه شخصی مناسب دارید. این چیزی است که می توانید (مودبانه) از آن استفاده کنید تا به شما کمک کند یک طراح گرافیک مستقل شوید.

به جای انتقاد از خلل پست های رسانه های اجتماعی ، به طور استراتژیک از طریق دوستان یا اقوام خود فکر کنید که ممکن است شخصی را که به یک طراح گرافیک مستقل نیاز دارد ، بشناسید.

با استفاده از یک ایمیل ارتباطی شخصی سازی شده و شخصی با آنها ارتباط برقرار کنید و از آنها بخواهید که شروع به کار کردن هزینه های فروش در آنجا کنند. تعجب خواهید کرد که چه چیزی ممکن است برگردد.

برای ایده های بیشتر ، مقاله How to Get Freelance Clients — مقاله ما شامل 7 ایده مفید برای جلب مشتری را بخوانید.