سوالات متداول

– برای ثبت نام و درخواست اکانت freelancer نیاز به چه مدارکی دارم؟
تمامی مدارک پس از ثبت نام کاربر، توسط تیم لون تهیه و اکانت احراز هویت شده در اختیار کاربر قرار می گیرد. بنابراین نیاز به ارائه مدارکی از جمله پاسپورت، کارت ملی یا شماره تلفن از جانب شما نمی باشد.

– آیا برای ثبت نام نیاز به شماره موبایل در خارج از کشور دارم؟
خیر، تمامی موارد مورد نیاز از جمله شماره موبایل جهت احراز هویت در سایت فریلنسر توسط تیم لون انجام می‌گیرد.

– چه عواملی می تواند باعث مسدود شدن اکانت من در سایت freelancer شود؟
نقض قوانین سایت freelancer می تواند منجر به بسته شدن اکانت شما گردد، در اصل هنگام ثبت نام در سایت، شما تیک تایید قوانین رازده اید و این به این معنی است که قوانین سایت freelancer را پذیرفته اید، نکته مهم دیگر استفاده از ای پی امنی که توسط تیم لون در اختیار شما قرار داده می شود و استفاده از مرورگر پرتابل است، در صورت استفاده از ای پی ایران برای وصل شدن به سایت امکان شناسایی شما و بسته شدن اکانتتان وجود دارد. و در نهایت تعهد به انجام به موقع و کامل پروژه هایی که انجام می دهید که نه تنها می تواند مانع از بسته شدن اکانت شما شود بلکه با دریافت امتیاز بیشتر میتوانید پروژه های بیشتر و با قیمت های بهتر بگیرید.

– آیا میتوانم به صورت گروهی اکانت خود را به اشتراک بگذارم؟
بله، ولی مسئولیت استفاده نادرست از اکانت و بسته شدن آن بر عهده خود کاربر است، یادآوری این نکته ضروری است که تمام نفرات استفاده کننده از اکانت باید از یک آی پی برای اتصال به سایت freelancer استفاده کنند.

– چگونه درآمد حاصل از پروژه را از سایت freelancer نقد کنم؟
به سادگی! ما درآمد شما را برایتان نقد می‌کنیم.

– با چه مهارتی می توان در سایت فریلنسر پروژه گرفت؟
برنامه نویسی، گرافیک، معماری، طراحی، متخصص تجربه کاربری، عکاسی، نقشه کشی، تولید محتوا، ترجمه، صداگذاری، تدوین و …

– آیا از طریق همکاری درفروش اکانت freelancer هم میتوانم کسب درآمد کنم؟
بله! پس از دریافت اکانت خود از ما، یک کد کاربری به شما تعلق می گیرد و در صورتی که شخصی هنگام سفارش کد شما را وارد کند، ۵ درصد از مبلغ افتتاح اکانت به شما تعلق می‌گیرد.